Peruki blond – trendy

Być może obiektem pragnień wielu z Was jest peruka blond. Taki odcień włosów jest dość popularny, gdyż większość osób wygląda w nim dobrze. Jasny kolor włosów świetnie sprawdzi się w przypadku osób o ładnej twarzy i nieskazitelnej cerze – fryzura z pewnością podkreśli te atuty. Peruka blond posiada niestety wady, o czym warto pamiętać podczas wyboru odpowiedniego produktu.

Peruka blond długa – wady i zalety

Ze względu na jasny kolor i przyjemny wygląd, peruka blond jest bardzo popularna latem. Występuje w różnych wariantach – w odcieniu platyny, jasnego blondu, a także beżu. Należy dobrać ją do swojej cery, by wyglądała naturalnie. Warto pamiętać, że naturalna peruka blond ma niestety swoje wady. Powodem tego jest jej długa historia produkcji. Naturalne peruki blond wykonywane są z ciemnych (najczęściej czarnych) włosów pochodzących z Chin lub Indii. Przechodzą proces dekoloryzacji, a następnie farbowania. Z tego względu peruki naturalne wymagają większej pielęgnacji niż peruki syntetyczne.

Peruka blond – trendy

Trendy związane z perukami blond dynamicznie się zmieniają. Pamiętacie czasy pasemek? Wielotonowa koloryzacja, w której stosowane są zbliżone do siebie barwy, gwarantuje „lekki” i naturalny efekt. Niektórzy do tej pory lubią pasemka, dlatego w naszej ofercie zajdą Państwo również takie peruki. Doskonałym przykładem jest peruka blond Anastasia – przepiękne loki uatrakcyjnione pasemkami. Zaraz po pasemkach wkroczyła moda na baleyage. Jest to sprawdzony sposób na rozświetlenie fryzury. Efekt baleyage jest doskonały w trakcie lata, gdyż podkreśla promienie słoneczne padające na poszczególne pasma włosów. Dzięki temu wyglądają one lekko i zwiewnie.

 

Efekt ombre – modna peruka blond

Ostatnimi czasy niezwykle popularnym rodzajem koloryzacji jest tak zwany efekt ombre. Tego typu farbowanie odbywa się poprzez dzielenie warstwowo włosów wzdłuż linii pionowej. W pewnym sensie przypomina ono gradientowanie polegające na delikatnym przechodzeniu z jednej tonalności koloru do drugiej. Najczęściej spotykane ombre to zafarbowane na blond „końcówki” brązowych włosów. Oczywiście zmiana tonów następuje subtelnie, np. od głębokiego brązu, poprzez jasny brąz, następnie karmelowy odcień i w końcu blond. W naszej ofercie znajdą państwo peruki koloryzowane ombre – zarówno z prostymi włosami, jak i kręconymi. Mimo ogromnego wyboru Klientki najczęściej szukają peruki, która będzie w jak największym stopniu przypominać poprzednią fryzurę.

Najczęściej wybierane peruki

Najchętniej kupowanym kolorem z blondów jest 15T613 i 613/24B – przykładem mogą być peruka Monika oraz Tina z przepięknymi pasemkami słonecznego blondu. Podstawowym kolorem dla kobiet lubiących klasyczny, bardzo jasny blond jest 613 lub zbliżony do niego T88. Sporą popularnością cieszą się także peruki z efektem odrostu – w tym przypadku najpopularniejszym kolorem jest YS26/613A-S6 (model Kinga). W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele odcieni blondu, co z pewnością pomoże wybrać ten najbardziej odpowiedni.

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty