Sprawdź, które produkty perukarskie można kręcić na gorąco

 

Wiele osób ceni sobie peruki, które można modelować. Przy większości peruk używanie wszelkiego rodzaju lokówek, prostownic i suszarek jest wręcz zabronione. Przeważnie wysoka temperatura niszczy włosy peruk, które potem nie nadają się do użytku. Sagatia może pochwalić się modelami, których włosy można kręcić na gorąco. Są to peruki najwyższej jakości, o których z przyjemnością Państwu opowiemy.

Produkt z najwyższej półki

Perukami syntetycznymi, których fason jest modny i niezwykle naturalny są peruki z serii KAROLINA. Uważamy, że ten model zasługuje na ocenę nr 1 w naszym sklepie pod względem wykonania, jakości i komfortu użytkowania. Włosy z tej peruki wykonane są z bardzo innowacyjnego syntetyku, dzięki czemu można je kręcić i podgrzewać do temperatury aż 210 stopni Celsjusza. Jest to półdługa peruka o lekko pocieniowanych włosach, które pięknie opadają na ramiona. Grzywka sięga do okolic połowy policzka – można ją zaczesać na dowolny bok. Peruka ta posiada siateczkę mono top oraz lece front, co czyni ją wyglądającą niezwykle realnie, niczym prawdziwe włosy. To zdecydowanie produkt najwyższej jakości, który zadowoli nawet najbardziej wymagające Klientki. Peruka ta dostępna jest kilku kolorach, jednak z uwagi na jej popularność bywa, że ich dostępność jest zmienna.

kolor: 27H27C

Naturalne fale

Niezwykle kobiecym modelem w bardzo przystępnej cenie  jest peruka MARZENA. Jest to półdługa fryzura z grzywką rozchodzącą się na boki.  Perukę te również można modelować przy użyciu lokówki lub prostownicy, nie przekraczając temperatury 220 stopni Celsjusza. To wspaniały sposób na to, by modelować fryzurę w dowolny sposób i zmieniać jej wygląd. Dzięki temu wystarczy mieć jedną perukę, której wygląd można nieco odmieniać w zależności sytuacji i upodobań. Z pewnością sprawdzi się wśród osób, które nie lubią nudy i doceniają peruki, w których można nanosić lekkie zmiany. Peruka ta dostępna jest w aż 8 wariantach kolorystycznych.

 

kolor: 27AT27Ckolor: 613kolor: 4/6

Proste, długie, wygładzone i seksowne włosy

Nieprzeciętnym modelem peruki, którą można modelować na gorąco jest Olga. Cudowne, jedwabiste i wręcz lejące włosy sięgające za łopatki. Długa, równa z włosami grzywka z nieco niedbale ułożonym przedziałkiem. Peruka jest piękna, występuje w wielu kolorach, a ponadto jej cena jest zadziwiająco niska!

 

Pełna gama peruk do termomodelowania znajduje się w tej ZAKŁADCE

Polecamy także Państwa uwadze pasma do przedłużania włosów z serii clip-in. Są niezwykle proste w obsłudze i dostępne są w wersji kręconej i prostej. Występują w bardzo wielu kolorach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treski odporne na temperaturę

W ofercie sklepu Sagatia znajdą Państwo nie tylko peruki, które można modelować lokówkami i prostownicami, ale również treski. Wiemy bowiem, że to właśnie treski są niezwykle popularnymi produktami. Niezwykle ładną treską jest MISSIS, wykonana z najwyżej jakości włosów syntetycznych. Dzięki takiej tresce nasze włosy wyglądają na zdrowe, długie, a przy tym eleganckie i zadbane. Świetnie sprawdzą się dla wszystkich kobiet, które nie lubią codziennie bardzo długo modelować swoich włosów, a mimo to chcą wyglądać atrakcyjnie. Treskę tę można modelować lokówką, suszarką, gofrownicą i suszarką, jeśli działają do temperatury 230 stopni Celsjusza. Dla kobiet o naturalnie rzadszych włosach polecamy treskę Pony Tail , którą można założyć nawet na cienką i delikatną kiteczkę uzyskując efekt naturalnej gęstości, piękne długie włosy.Treski są niezwykle wygodne i na pewno, gdy założymy je prawidłowo, nie powinny spaść. Kolejną treską odporną na temperaturę jest model MICHELE dostępny w dziewięciu odcieniach. Jest to treska o idealnie prostych włosach, które charakteryzują się naturalną gęstością i lekkością. Nie odstaje od głowy i bardzo prosto się ją zakłada. Wystarczy związać włosy cienką gumką – najlepiej jak najwyżej, spiąć je w koczek, a następnie założyć treskę jednocześnie chowając własne włosy do siateczki. Kolejnym krokiem jest mocne ściśnięcie siateczki i zabezpieczenie całości dwoma szpilkami fryzjerskimi. Dokładniejszy opis tresek znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Do tresek odpornych na wysoką temperaturę należą również model NICOLE.

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty