Toppery Sagatia

 

W naszym sklepie prócz tradycyjnych peruk, można dostać uzupełnienia włosów, tzw toppery. Toppery w Sagatii są w formie półperuk i doczepianych grzywek-tupetów. Występują w kilku modelach i kolorach. Ale właściwie co to takiego? Półperuki i doczepiane grzywki to częściowe uzupełnienie z włosów. O ile doczepiana grzywka jako forma tradycyjnego tupeciku może być dedykowana  każdej pani, jako forma zmiany stylizacji grzywki, a ponadto osobom z problemami rzadkich włosów na czubku głowy, o tyle półperuka jest uzupełnieniem tylnej części głowy (połowa ciemienia i potylica), dlatego w tym przypadku produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które nie mają problemów z włosami nad czołem, nad skroniami i na czubku głowy (ciemię).

Co t jest topper?

Topper to wstawka uzupełniająca włosy doczepiana do naszych włosów naturalnych za pomocą małych spinek clip-in.

Półperuki

Półperuki to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą nosić „pełnej” peruki, a jedynie zagęścić swoje naturalne włosy. Idealnie sprawdzi się w przypadku dość krótkich włosów o naturalnej gęstości, lub ich częściowego ubytku ( z tyłu głowy). To rewelacyjne rozwiązanie dla pań, które mówią „moje włosy nie chcą rosnąć,a tak chciałabym mieć dłuższe”.

Półperuki w naszym sklepie zostały wykonane z kanekalonu, w 100% maszynowo. Baza półperuki jest podobna do zwykłych peruk. Półperuka sięga do czubka głowy i obejmuje jej tylną część. Posiada regulację obwodu, jest elastyczna, oraz dodatkowo od wewnątrz ma zamocowane malutkie, ale bardzo sprytnie utrzymujące w jednym miejscu spineczki clip-in z sylikonowym paseczkiem. Zakładając ją nasze włosy naturalne na czubku głowy, przy skroniach i na grzywce muszą „zgrać się” i zamaskować linię brzegową półperuki. Wówczas otrzymamy naturalnie wyglądający efekt.

Trzeba pamiętać o dokładnym spasowaniu koloru do włosów naturalnych. Przy znacznych różnicach w odcieniu i barwie półperuka będzie wyglądała sztucznie i tandetnie. Dobrze dopasowana jednak sprawi, że nasz wygląd zaskoczy nie tylko nas, ale i inne osoby. Któż mający krótkie włosy nie chciałby mieć choć przez jakiś czas dłuższych, gęściejszych i w pięknej kondcycji włosów?

Półperuki w naszym sklepie mierzą od 30 do 50 centymetrów. Mamy obecnie cztery modele:

Agata – najdłuższa, z lekko podkręconymi włosami

Brigida – półdługa, z lekko podkręconymi pod spód półlokami

Donata – dłuższa, z lekko wymodelowanymi pod spód włosami

Jagoda – półdługa, z lekko pozadzieranymi do góry i na boki końcówkami

Kolory włosów naturalnych i półperukach na zdjęciach są celowo w nieco odmiennym kolorze, aby uwidocznić, jaki obszar głowy przykrywa półperuka.

Grzywki

Doczepiane grzywki są idealne dla osób, które np. chciałyby mieć grzywkę, jednak szkoda im ścinać ich własnych włosów. To także metoda uzupełniania włosów dla osób cierpiących na łysienie androgenowe, lub innego typu, w obszarze części ciemieniowej. Grzywka to tupecik z częściowym uzupełnieniem po bokach i z tyłu. Zawierają 4 spinki clip-in z sylikonowym paseczkiem utrzymującym wstawkę nawet na rzadkich i cienkich włosach.

wygląd tupetu - mocowanie na 4 spinki clip-in

Grzywki zostały wykonane z włosów Future – lekkich, przy których można stosować temperaturę 200 stopni Celsjusza. Wykonanie w 100% maszynowo. Aktualnie w ofercie mamy 2 modele:
Adel (skośna)

Cyntia (prosta)

Oba modele są płaskie i gładkie na czubku głowy. Nie będą odpowiednie dla osób, które chcą mieć włosy uniesione, lekko puszyste. Mimo, że można włosy zakręcić, po uniesieniu ich nieco do góry może odsłonić się siateczka (baza), dlatego oba modele są dedykowane wyłącznie dla osób, które lubią gładkie, proste fryzury.

Podsumowując – jeśli jesteś osobą, która nie chce nosić peruki, jednak boryka się z problemem wolno rosnących włosów, z pewnością półperuki powinny przypaść Ci do gustu. Są lekkie i idealnie trzymają się głowy. Jeśli natomiast chcesz poeksperymentować ze swoim wyglądem, jednak szkoda Ci ścinać długo zapuszczanych włosów, polecamy nasze doczepiane grzywki.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty