Dlaczego treski są idealnym produktem na lato?

Kto raz posmakował założenia treski jako rozwiązania na szybką i efektowną fryzurę, ten wie, że będzie wracał do tego rozwiązania. To alternatywa dla braku czasu i pomysłu na fryzurę. Wystarczy swoje włosy związać, dodać gotowca, przypiąć błyskotkę i fryzura opanowana. Nawet na większe wyjście. Treski są  częściej kupowane latem, niż zimą.  Są idealne na letnie okoliczności i uroczystości. 

Nina

Treska Nina bije ostatnio wszelkie rekordy popularności. Jako jedyna jest dedykowana dla osób o rzadkich i słabych włosach- posiada małą i lekką spineczkę, która nie obciąża cebulek i mieszków włosowych. Dostępna jest w dwóch wersjach – kręconej i prostej. Długość włosów ok. 17-18 cm, wykonana maszynowo z kanekalonu. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Nelly


Bardzo lubiana od lat treska o niesłabnącej popularności. Mocowana na spince typu krab. W trzech wiązkach włosów przymocowanych trwale do spinki ukryte są druty, które można formować w dowolny sposób. Dzięki temu treska jest bardzo plastyczna i podatna na dowolne ukształtowanie. Po założeniu wygląda jak niedbały, tak od niechcenia upięty kucyk-koczek. Fryzurka bardzo wygodna i praktyczna, zwłaszcza na letnie, gorące dni.

 

Natasza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natasza to falowana treska o długości 48-50 cm. Wykonana z kanekalonu, z mocowaniem spinka krab + 2 grzebyczki. Włosy są bardzo sprężyste i wyglądają naturalnie. Jest to jedna z chętniej kupowanych tresek właśnie ze względu na naturalny i elegancki wygląd. Dostępna w 11 kolorach.

 

Konstancja

kolor: 8T14

Jedna z najdłuższych pięknych tresek o luźno skręconych falach. świetnie sprawdza się zarówno do noszenia w formie kitki, jak i do upięć w luźnego dużego koka. Klientki chętnie sięgają po ten model szukając włosów na szczególne okazje.

Alisy wpięciu długościach

kolor: 12

Od lewej na górze: Alisa, Alisa+10 cm, Alisa+10″

od lewej na dole: Alisa+15, Alisa+20

Aż trudno uwierzyć, że ten jeden model ma tak szeroką ofertę – od krótkich ogonków sięgających nieco poniżej szyi, po okazały gęsty ogon długością sięgający bioder. A każdą z tych tresek można do tego traktować podwójnie. Każda treska Alisa ma możliwość układania się w formie prostej, podwiniętej pod spód, oraz w pocieniowanej, gdzie wystrzępione, pocieniowane końcówki odchylają się na boki. Tym samym w jednej tresce kryją się dwie fryzury. To jeden z najstarszych modeli, ale wciąż kupowanych przez klientów, stąd oferta kolorystyczna jest bogata i stale utrzymywana na wysokim poziomie.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty