Peruki i treski dla bizneswoman

Jednym z bardzo ważnych powodów, dla którego nasi Klienci sięgają po peruki, jest wygoda. Jeżeli należycie Państwo do osób, których praca wymaga idealnego wyglądu, ten artykuł z pewnością będzie przydatny. Wiele stanowisk wymaga dopracowanego makijażu i odpowiednio schludnej fryzury w zestawieniu z chroniczną gonitwą z czasem. Z tego względu coraz więcej osób sięga po perukę. Jest ona idealnym sposobem na to, by zawsze wyglądać perfekcyjnie.

Szybkie poranki

Współczesny tryb życia zmusza nas do podejmowania coraz to większej aktywności w różnych sferach. Nasz organizm potrzebuje odpowiedniej ilości snu, by sprostać naszym wymaganiom. Z tego względu poranki są coraz krótsze. Wielu z Państwa z pewnością stara się o to, by zjeść w domu śniadanie i napić się świeżo zaparzonej kawy. Jednak co w przypadku, gdy musimy poświęcić czasem nawet kilkadziesiąt minut na to, by nasze włosy prezentowały się atrakcyjnie? Sprawa się komplikuje – musimy wstawać wcześnie, by przygotować się do pracy.

kolor: 8SP14

Peruka Karolina kolor 8SP14

Co zyskasz dzięki peruce?

Dzięki noszeniu peruki zyskacie Państwo przede wszystkim cenny czas, ale też pewność, że wymarzona fryzura będzie zawsze na czas. Zabieganym osobom, ale także tym, którzy cenią sobie wygodę, polecamy peruki syntetyczne. Ich największą zaletą jest to, że są zawsze gotowe do użycia. W przeciwieństwie do peruk naturalnych nie wymagają one czasochłonnych zabiegów kosmetycznych i długiego układania.

 

Eleganckie peruki dla bizneswoman

Z włosów długich szczególnie polecamy peruki Agnieszka i Susan. Pierwszy model ma delikatne włosy o długości około 45 centymetrów, które lekko opadają na ramiona. Wyglądają zdrowo i puszyście. Jest to model z pocieniowanymi, lekko wygiętymi końcówkami z grzywą zaczesaną na prawy bok. Peruka ta nie posiada lateksowego przedziałka, tak jak gdyby włosy były lekko podtapirowane. Drugim modelem z dłuższymi włosami jest Susann. Jest to piękna fryzura z prościutkimi włosami. Jeżeli spędzaliście Państwo wiele godzin na prostowaniu włosów, możecie teraz zaoszczędzić ten czas! Koniec z codziennym, monotonnym procesem prostowania. Fryzura ta jest bardzo twarzowa i wyszczupla optycznie twarz. Z krótkich fryzur zdecydowanie polecamy perukę Viki z idealnie równym cięciem. Posiada obfitą grzywkę, a jej włosy po bokach są nieco dłuższe, natomiast z tyłu zmysłowo przystrzyżone. Końcówki są delikatnie wymodelowane pod spód fryzury. Ten model sprawdzi się dla kobiet, które cenią sobie dziewczęcy i lekko uwodzicielski wygląd.

kolor: 4kolor: 4/6

Stylowe treski

Świetnymi produktami, które na pewno sprawdzą się w kształtowaniu eleganckiego wizerunku, są treski. Włosy odświeżone, związujemy wysoko i doczepiamy gotowe upięcia. Nic prostszego, na klasyczną i bardzo praktyczną fryzurę. Posiadamy wiele modeli tresek, w zależności od upodobań długości i struktury samej fryzury. Klasycznie piękne i zawsze odmładzające będą proste, długie ogony , jak  Nicole, czy Michel. Możecie też Panie wybrać włosy wyglądające na takie, które wyszły wprost spod rąk perfekcyjnego fryzjera. Model w loczki – Bianca, czy gęste loko-fale Sasha-Tina, . Zakładanie tresek jest bardzo proste. Większość tresek zakłada się przy pomocy spinki typu krab, którą zakłada się na swój kucyk, chowając pod nią swoje włosy. Innym sposobem (na przykład w modelu Michel lub Nicole jest siateczka – wystarczy związać swoje włosy cienką gumką – im wyżej tym treska będzie się lepiej prezentować. Następnie zakładamy treskę na swoje włosy, jednocześnie chowając je do dedykowanej temu siateczki. Niektóre treski są wykonane w taki sposób, że można je zakładać na dwa sposoby (siateczka, lub spinka).

Treska Nicole (tu w kolorze 24B) długości ok.55 cm – występuje w kilku kolorach, włosy można poddawać modelowaniu na gorąco lokówką i prostownicą

Treska Antonina w kolorze 8T14 (naturalny, słowiański ciemny blond)

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty